Новости

 
18 июня 2020

Спеціальна пропозиція купівлі в кредит або лізинг на самоскид МАЗ 6501С5!

Офіційний дистриб'ютор МАЗ в Україні ТОРГОВИЙ ДІМ «МАЗ-УКРАЇНА» запускає спільно з фінансовими організаціями України унікальну ПРОГРАМУ ФІНАНСУВАННЯ КУПІВЛІ на найпопулярніші будівельні самоскиди в гривні, без прив'язки до курсів валют.

Що МАЗ відрізняє від конкурентів - це чесна, справедлива ціна автомобіля. Розробляючи цю програму офіційний дистриб'ютор не закладає різні компенсатори в ціну Товару.

Криза - час, коли виробник, розуміючи всі труднощі лояльних до бренду МАЗ споживачів, формує нове, унікальне для нього рішення. Криза - час, коли виробник шукає в тому числі нематеріальні резерви, спрямовані на підвищення цінності свого Товару.

Умови програми:

Покупці – юридичні особи.

Валюта гривня, без прив'язки до курсу.

Аванс - від 20%.

Термін - 12 - 36 місяців.

Ставка - 0,01% річних.

Додаткові комісії - відсутні.

Вимога - фінансова стабільність споживача.

Програма діє лише для самоскидів МАЗ-6501С5-584-000 в/п 20т у дилерський мережі МАЗ в Україні з 01.06.2020р. по 30.12.2020р.

Фінансові організації, які підтримують акцію: Укргазбанк, ПАЛ-Україна, Ексімлізінг, ОПТ Лізинг, Альфа - лізинг.

За додатковою інформацією звертайтеся до офіційних дилерів МАЗ.

Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

 
 
 
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

euroexpert.com.uaeuroexpert.com.ua
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка